KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13486284
nr 1348 6284
TH Jansen
(f. 1914), Danmark
Oljemålning, Theodor Jansen (f. 1914), Danmark. Blomsterstilleben. Signerad TH Jansen. Olja på duk, 78x58 cm
Theodor Jansen, dansk bildkonstnär född 1914 i Köpenhamn.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:48:11
600 kr
700 kr
1.200 kr